Jak vše probíhá


Poté, co se rozhodnete, že chcete využít mých služeb, se buď telefonicky, nebo osobně domluvíme na termínu focení a na ostatních detailech.
Jakmile focení proběhne, pošlu vám online galerii z vytvořených fotografií a vy si vyberete, které snímky budete chtít. Samozřejmě můžete svěřit výběr i mně a nechat se výsledkem překvapit.
Po ukončení výběru fotografie vyretušuji a pošlu do tisku. Vytištěné snímky dostanete obvykle za týden ode dne výběru, ale v případě potřeby je možné se domluvit i na rychlejším dodání.

Co s sebou na focení


V jednoduchosti je síla. Doporučuji raději jednobarevné oblečení, ideálně jak v tmavých, tak ve světlých barvách. U focení dětí může být klidně různobarevné – pokud tedy budete chtít fotografie v barvě. Doporučuji se řídit tím, v jakém oblečení se cítíte dobře. Pro focení kalendářů si určitě vezměte více druhů oblečení, aby byl kalendář pestrý.

Dárkové poukazy


Nabízím dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své blízké.

Poukaz na rodinné fotografování, poukaz na fotografování dětí, poukaz na těhotenské fotografování,
poukaz na portrétní fotografování, poukaz na dětský/rodinný kalendář.

Reference


Kamila Benešová – MŠ Magic Rainbow Preschool

„S Janou Stachovou spolupracuji již dlouhou dobu, fotí naše děti ve školce. Jana to s dětmi umí a její fotky vždy vykouzlí úsměv na obličejích rodičů. Ačkoliv naše hlavní spolupráce je přes školku, využila jsem několikrát jejích služeb i při rodinném focení a nemohu více, něž doporučit ostatním.“


Dana Burdová – majitelka RK DONNA

„Ve spolupráci s Janou jsme jako společnost uskutečnili již několik profesionálních fotografování a vždy jsme byli extrémně spokojeni. Průběh focení se odehrává v příjemné, uvolněné atmosféře a fotografie nás vždy nadchnou svou kvalitou. S radostí se na Janu znovu obrátíme.“

 
Pavel Voves, ředitel Živá paměť, o.p.s.

„S Janou naše organizace spolupracujeme již od roku 2009 na výstavních projektech, který mají značný dopad ve veřejném prostoru. Konkrétně se jednalo o cyklus portrétních fotografií obětí nacismu Paměť tváře/ Tváře paměti a o několik později cyklus portrétních fotografií Osudy Romů za druhé světové války.
Velice si vážíme a oceňujeme profesionalitu, flexibilitu a empatii, se kterou se setkáváme u Jany po celou dobu naší spolupráce.“

Ceník


Focení rodin: základní cena 5 500 Kč
Obsahuje focení v rozsahu cca 2 hodiny, vytvoření online galerie, retuš 10 ks vybraných fotografií + tisk fotografií ve formátu 18 x 27 cm, fotografie v digitální podobě.

Fotografování dětí: základní cena 4 500 Kč
Obsahuje focení v rozsahu cca 1,5 hodiny, vytvoření online galerie, retuš 10 ks vybraných fotografií + tisk fotografií ve formátu 18 x 27 cm, fotografie v digitální podobě.

Těhotenské fotografování: základní cena 4 500 Kč
Obsahuje focení v rozsahu cca 2 hodiny, vytvoření online galerie, retuš 8 ks vybraných fotografií + tisk fotografií ve formátu 18 x 27 cm, fotografie v digitální podobě.

Portrétní fotografování: základní cena 4 500 Kč
Obsahuje focení v rozsahu cca 1,5 hodiny, vytvoření online galerie, retuš 5 ks vybraných fotografií + tisk fotografií ve formátu 18 x 27 cm, fotografie v digitální podobě.

Pracovní/firemní portrét: cena závisí na počtu fotografovaných osob a způsobu využití fotografií. Pro bližší informace mne prosím kontaktujte.

Focení kalendářů: cena 8 500 Kč
Obsahuje focení v rozsahu cca 3 hodiny, vytvoření online galerie, retuš 13ti vybraných fotografií +
vytištěný kalendář formátu 30 x 45 cm + grafickou úpravu kalendáře + fotografie v digitální podobě.


Fotografie jsou tištěny na matný fotografický papír, ale pokud dáváte přednost lesklému povrchu, je to samozřejmě možné.
Fotografie lze tisknout dle vašeho přání i v jiných formátech, je možný tisk na fotografické plátno či adjustace fotografií na podložku Kapa, kdy se fotografie lepí na tenkou podložku, která se dá snadno uchytit na stěnu.
Fotografie je možné tisknout do formátu 50 x 70 cm, pokud chcete fotografie použít do interiéru.
Pro ceník větších formátů mne prosím kontaktujte.

Close Icon